Výzkum a vývoj

Výzkum a vývoj

Constellium Děčín investuje do výzkumu a vývoje pro posílení své vedoucí pozice na trhu.

Inovace pro úspěch na trhu

S více než 50 lety zkušeností s výrobou Al slitinových polotovarů je Constellium Děčín jedním z předních evropských výrobců specializovaných hliníkových produktů.

Naše rozsáhlá škála tyčí, profilů a trubek, tvrdé, měkké a speciální slitiny  nacházejí široké použití v mnoha oborech. Zhruba 50% naší produkce nachází použití v automobilovém průmyslu.

Abychom si udrželi svoji vedoucí pozici na trhu, je důležité pokračovat v inovacích a v soustavných výrobkových výzkumných a vývojových aktivitách.

V této oblasti se zaměřujeme na čtyři primární cíle: 

 •  
  podpora a nacházení řešení pro naše zákazníky a ve spolupráci s nimi
 •  
  optimalizace výrobních technologií a procesů
 •  
  průběžné zdokonalování chemického složení, mechanických, fyzikálních a chemických vlastností hliníkových slitin a vývoj slitin šitých na míru specifickým zákaznickým potřebám
 •  
  zvyšování produktivity a kapacity výrobních linek při současném zlepšování kvality výrobků

Expertní výzkumné týmy a výzkumná zařízení

Klíčem k úspěchu našich výzkumných a vývojových aktivit jsou naše vysoce kvalifikované týmy odborníků na metalurgii a procesy, jako je tváření za tepla a tepelné zpracování. Tyto týmy jsou vždy pohotově připraveny pomoci zákazníkům nalézt nejlepší řešení pro jejich potřeby.

Další technologickou výhodou je úzká spolupráce s výzkumným a vývojovým centrem světové úrovně Constellium Voreppe (Francie).

Klíčová informace

Více než 50% naší produkce nachází uplatnění v automobilovém průmyslu.

Poslední aktualizace 30 srpen 2011