Download
Send

Vedoucí týmu elektrotechniků

Maintenance

13223

Czech Republic, Ústí nad Labem, Decin

Remote Position: 

No

May 12th, 2017

Internship: 

No

 

Vedoucí týmu elektrotechniků

Hledáš práci v Děčíně? Baví tě výroba a slaboproud? Chceš být zodpovědný za vedení týmu? V Constelliu hledáme nového kolegu na pozici, která by tě mohla zajímat…

Povede tě šéf lisovny a budeš mít podporu zkušenějších kolegů z oddělení. Sám budeš mít oporu 4 členného týmu. Budeš moci uplatnit svoje dovednosti a naučit se i hodně nového.

V Constelliu pracujeme na projektech pro prémiové značky v rámci automotive průmyslu a budeme rádi, když nám pomůžeš. Stabilně navyšujeme produkci, spolupracujeme napříč divizí v rámci Evropy, takže pokud budeš chtít, můžeš nastartovat / posunout svoji pracovní cestu právě u nás.

Co přesně budeš mít na starosti?

Budeš vést tým 4 kolegů, elektrikářů slaboproudařů. Společně tak budete ladit vývoj řídicích systémů pro výrobní stroje v jednom z provozů. Budeš mít odpovědnost za stroje v oblasti elektro a automatizace. Budeš pracovat na tom jak snížit prostoje a neproduktivní časy.

Jaká jsou další očekávání na pozici?

Úspěšně jsi dokončil technickou vysokou v oboru elektrotechnika. Nutné je, abys měl zkoušku z vyhlášky padesát. Bez angličtiny to taky nepůjde, velkým plusem je pokud umíš i německy.

V ideálním případě už máš zkušenost se Simaticem 300/400/1200. Víš, že 8D není jen náhodná souřadnice, ale klíčový report. Rád funguješ jak v týmu, tak samostatně a učíš se novým věcem (zní to jako fráze, ale je to myšleno vážně).

Co tě v Constelliu čeká?

Zajímavá práce (inovativní projekty) v dobře fungujícím týmu odborníků. Prostředí stabilně silné mezinárodní společnosti

Motivační ohodnocení - nadprůměrná mzda a systém benefitů (5 týdnů dovolené, penzijko a další). Možnost profesního i osobního růstu - třeba další jazyková výuka, program v rámci Constellium University.

Pokud 100% nesplňuješ všechna kritéria, nenech se odradit. Hledáme nové posily i pro další oddělení - pošli životopis na kariera@constellium.c